Menu

Nuttige links

Veiligheid

Politie spoed Tel. 112 

Politie geen spoed Tel. 0900-8844

Meld misdaad anoniem Tel. 0800-7000

BIN Buurt Informatie Netwerk https://www.binboxtel.nl/  Samenwerking Bewoners Politie Gemeente om de veiligheid in je buurt te verbeteren.

Aangifte doen Politie https://www.politie.nl/aangifte-of-melding-doen/aangifte-doen

Veilig thuis: https://www.vooreenveiligthuis.nl/

Kindertelefoon: https://www.kindertelefoon.nl/  Bel: 0800-0432


Gemeente 

Afval https://www.boxtel.nl/leven-en-wonen/milieu/afval.html  Alles over afval

Afvalkalender http://mijnafvalwijzer.nl/ Ophaaldagen GFT/Plastic/grijze container/groene container

Oud papier https://www.boxtel.nl/productendiensten/pdproduct/oud-papier-184/section.html

Burgerzaken afspraak https://www.boxtel.nl/digitaal-loket/afspraak-pagina.html#select/

Voor Paspoort, rijbewijs, geboorte, verhuizing, uittreksel register, parkeervergunning, 

Verloren of gevonden https://www.verlorenofgevonden.nl/ Melding verloren en gevonden spullen

Servicelijn Openbare ruimten Tel. 0411-655911 of Mail: gemeente@boxtel.nl

Voor Meldingen zwerfafval, riolering, groenbeheer, straatverlichting, scheve stoeptegel etc.


Nieuws

Brabants Centrum http://www.brabantscentrum.nl/ Krant, Nieuws en agenda Boxtel en omstreken

Omroep Dommelland http://www.omroepdommelland.nl/ Nieuws uit Boxtel-Liempde-Lennisheuvel

Mooi Boxtel http://www.mooiboxtel.nl/ Krant, Nieuws en agenda Boxtel en omstreken

Boxtel Digitaal http://www.boxteldigitaal.nl/ Sportnieuws en foto's

Oozo.nl http://www.oozo.nl/lokatie/boxtel Weetjes/112 meldingen/ huizen/ bedrijven/ faillissementen/vergunningen

Omroep Brabant http://www.omroepbrabant.nl/Search.aspx?searchstring=boxtel Nieuws uit en over Boxtel


Vervoer

Openbaar vervoer http://9292.nl/ Trein, bus, buurtbus, reistijden

Verkeershinder http://www.haalmeeruitdeweg.nl/ en https://www.boxtel.nl/actueel/verkeershinder.html


Vrije tijd/Uitgaan

Knooppunt routes http://www.visitbrabant.nl/nl/routes Wandel/ Fiets/ MTB/ Ruiter/ Kanoroutes

Beleef Boxtel http://www.beleefboxtel.nl/ Uitagenda, Wat is er te doen, activiteiten,

Lokaal totaal http://lokaaltotaal.nl/boxtel Contactgegevens, organisaties, verenigingen, clubs 

Wegwijzer Boxtel http://wegwijzerboxtel.nl/ Wegwijzer naar bedrijven/organisaties/winkels/hulpdiensten etc.

Boxtel Centrum http://boxtelcentrum.nl/ Winkels, Horeca, Evenementen in het centrum van Boxtel

Stichting openbaar Carnaval http://www.socboxtel.nl/ 


Cultuur/Historie

Heemkundekring Boxtel http://www.heemkundeboxtel.nl/  geschiedenisverhalen en fotoreportages over allerlei heemkundige onderwerpen in Boxtel

Beeldbank Boxtel http://www.beeldbankboxtel.nl/ Historisch fotomateriaal van Boxtel en haar bewoners. Meer dan 10.000 foto's

Kunststichting Boxtel http://www.kunststichtingboxtel.nl/ Alle kunstwerken in de openbare ruimte.

Brabants Historisch Informatie Centrum BHIC https://www.bhic.nl/ontdekken/mijn-plaats/plaatsen/boxtel Verhalen en foto's van vroeger


Diversen 

Uitvaart informatie hulplijn https://www.uitvaartinformatiehulplijn.nl of Bel: 0800-4444000